MODULE DOM40MR016 MANUFACTURER,STOCK,PRICE
Modules Part : DOM40MR016
Package :
Application : 40Pin Flash Disk Module Min.8MB Max.1GB, True Interface Mode, 3.3V 5.0V Operating