MODULE HFDOM40C-016SX MANUFACTURER,STOCK,PRICE
Modules Part : HFDOM40C-016SX
Package :
Application : 40Pin Flash Disk Module Min.8MB Max.512MB, True Interface Mode, 3.3V 5.0V Operating