MODULE HFDOM40KVXXX MANUFACTURER,STOCK,PRICE
Modules Part : HFDOM40KVXXX
Package :
Application : 40Pin Flash Disk Module Min.8MB Max.1GB, True Interface Mode, 3.3V 5.0V Operating