MODULE HFDOM40MVXXX MANUFACTURER,STOCK,PRICE
Modules Part : HFDOM40MVXXX
Package :
Application : 40Pin Disk Module Min.16MB Max.768MB, True Interface Mode, 3.3V 5.0V Operating