MODULE HFDOM40P-XXSX MANUFACTURER,STOCK,PRICE
Modules Part : HFDOM40P-XXSX
Package :
Application : 40Pin Flash Disk Module Min.8MB Max.384MB, True Interface Mode, 3.3V 5.0V Operating