MODULE HFDOM44MVXXX MANUFACTURER,STOCK,PRICE
Modules Part : HFDOM44MVXXX
Package :
Application : 44Pin Disk Module Min.16MB Max.1.5GB, True Interface Mode, 3.3V 5.0V Operating